Kariéra

  Kariéra   PŘEDÁK

PŘEDÁK

Společnost

DITHERM a.s. je česká dodavatelsko-inženýringová společnost působící na trhu od roku 1995 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro tepelné agregáty. Realizujeme projekty pro průmyslové segmenty (energetika a teplárenství, hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.).

Náplň práce:

-     zajištěná organizace práce, lidí, materiálu a mechanizace na stavbě včetně aplikace materiálu v souladu s technologickými předpisy, výkresovou dokumentací a bezpečnosti práce

-     evidované dodávky materiálu a mechanizace a montáží

-     proškolení zaměstnanci i externí spolupracovníci v souladu s riziky zákazníka

-     vedený stavební deník včetně všech řádných a zákonných záznamů

-     zajištěné a rozvržené pracovní směny včetně personálního obsazení a vytíženosti

-     vyjednané provozní záležitosti nutné pro plynulý průběh stavby se zástupcem zákazníka

-     kontrolované výstupy jednotlivých prací dle kvality, termínů, dodržení technologických postupů a souladu s projektovou dokumentací

Požadujeme:

-     vyučení v oboru bílý zedník, zedník, obkladač, betonář s maturitou nebo bez

-     manuální zručnost a fyzická zdatnost

-     organizační schopnosti

-     řidičský průkaz sk. B.

-     časovou flexibilitu a zájem o cestování po ČR.

Co uvítáme, ale není podmínkou:

-     praxi na stavbách min. 3 roky + praxe ve vedení stavební party

-     umět číst projektovou dokumentaci.

-     znalost materiálů žárotechniky

-     znalost právních předpisů ve stavebnictví

Nabízíme:

-     zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek

-     podporu odborného profesního rozvoje a růstu

-     týden dovolené navíc

-     stravenky v hodnotě 90 Kč

-     rozvojové a vzdělávací projekty

-     firemní jazykové kurzy

-     služební automobil i k soukromým účelům

-     mobilní telefon s limitem k soukromým hovorům

-     možnost profesního růstu na pozici Stavbyvedoucího

-     výjezdy na stavby po ČR (ojediněle i do zahraničí)

Přidat soubor
Přiloženo z fotografií

    Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů