Kariéra

  Kariéra   SPRÁVCE VOZOVÉHO PARKU A MAJETKU

SPRÁVCE VOZOVÉHO PARKU A MAJETKU

Společnost

DITHERM a.s. je česká dodavatelsko-inženýringová společnost působící na trhu od roku 1995 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro tepelné agregáty. Realizujeme projekty pro průmyslové segmenty (energetika a teplárenství, hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.).

Náplň práce

-      správa nemovitosti, zajištění kvalitního fungování technického zázemí společnosti

-      zodpovědnost za včasné, kvalitní ekonomické vedení prací

-      vedení plánu oprav majetku a údržby

-      správa vozového parku (evidence, vydávání, přebírání, zajištění souvisejících procesů)

-      zajištění servisních služeb a oprav pro vozidla

-      kontrola nákladů souvisejících s provozem vozidel (faktury a účty za dojednané služby)

-      jednání s příslušnými úřady, jednání s pojišťovnami při škodní události

-      tvorba rozpočtu a kontrola jeho čerpání, reporting vedení společnosti

Požadujeme

-      SŠ, VŠ technického směru

-      řidičský průkaz skupiny B a praxe v řízení min. 2 roky

-      praxe na obdobné pozici  výhodou

-      organizační vyjednávací schopnosti

-      znalost MS Office

Nabízíme

-      zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek

-      nástup možný ihned

-      týden dovolené navíc

-      stravenky v hodnotě 90 Kč

-      rozvojové a vzdělávací projekty

-      mobilní telefon s limitem k soukr. hovorům

-      moderní pracoviště v centru Prahy

Přidat soubor
Přiloženo z fotografií

    Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů