Kariéra

  Kariéra   ÚDRŽBÁŘ MECHANIZACE

ÚDRŽBÁŘ MECHANIZACE

Společnost

DITHERM a.s. je česká dodavatelsko-inženýringová společnost působící na trhu od roku 1995 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro tepelné agregáty. Realizujeme projekty pro průmyslové segmenty (energetika a teplárenství, hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.).

Náplň práce

-     údržba a opravy stavební mechanizace a nářadí

-     dohled nad funkčností mechanizace a nářadí

-     vyskladňování a naskladňování stavebního materiálu od dopravců

-     občasné zavážky materiálu a mechanizace na stavby v ČR

-     příprava mechanizace a materiálu na stavby dle zadání techniků

-     kooperace s Hlavním skladníkem, zástup v nepřítomnosti

-     další činnosti spojené s provozem skladu

Požadujeme

-       výuční list strojního/technického oboru (oprava strojů, oprava zemědělských strojů atp.)

-       praxi na pozici údržbáře/opraváře strojů a nářadí – zkušenosti s prováděním oprav

-       aktivní zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku alespoň 2 roky

-       vazačský průkaz (proškolení může zajistit i společnost)

-       svářečský průkaz (sváření obloukem nebo sváření plamenem či jiná zkouška)

-       samostatnost a spolehlivost

-       ŘP skupiny B s aktivní praxí a ochotu občasně cestovat po ČR

-       fyzickou zdatnost

Nabízíme

-       nástup možný ihned

-      pracoviště Kladno – areál v prostorách bývalé huti Koněv

-       pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou

-       5 týdnů dovolené

-       stravenky v hodnotě 90,- Kč

Přidat soubor
Přiloženo z fotografií

    Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů