Kariéra

Úvod   Kariéra

Zaměstnání v DITHERMu

Společnost DITHERM a.s. je česká dodavatelsko-inženýringová společnost působící na trhu od roku 1995 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro tepelné agregáty. Pracujeme v rozličných průmyslových odvětvích, kde je potřeba vyzdít kotle (energetika a teplárenství) nebo pece (hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.). 

Zaměstnanci jsou základem úspěchu DITHERMu. Jsme malou firmou z pohledu velikosti, ale velkou z pohledu zkušeností, odborného know - how a řemeslného umu. Naši šamotáři vyzdí přesně to, co naši projektanti navrhnou. Propojení projekce a výroby je výhodou, často realizujeme unikátní řešení dle požadavků zakázky. 

Jsme spolehlivým zaměstnavatelem, držíme slovo, platíme včas a zajímáme se o všechny zaměstnance bez rozdílu. Často se snažíme poskytnout pomoc i při řešení soukromých problémů, pokud o to naši kolegové projeví zájem.

Stále hledáme šikovné kolegy na řemeslné pozice - šamotáře, torkretáře. Aktuálně obsazované pozice jsou vypsané v červeném rámečku.

Certifikace ISO 9001:2016
Certifikace ISO 14001:2016
Certifikace ISO 45001:2018