Kariéra

  Kariéra   STAVBYVEDOUCÍ V ŽÁROTECHNICE

STAVBYVEDOUCÍ V ŽÁROTECHNICE

Společnost

DITHERM a.s. je česká dodavatelsko-inženýringová společnost působící na trhu od roku 1995 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro tepelné agregáty. Realizujeme projekty pro průmyslové segmenty (energetika a teplárenství, hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.).

Náplň práce

-      zajištění a řízení všech kroků souvisejících s přípravou, realizací a ukončením akce/projektu

-      spolupráce při zpracování projektové dokumentace

-      příprava staveniště, zajištění ukončení a předání díla

-      jednání se zákazníky

-      kontrola ekonomické stránky akce/projektu

-      stanovení podmínek vhodného zacházení s mechanizací

Požadujeme

-      SŠ, VŠ technického směru

-      řidičský průkaz skupiny B

-      praxe na obdobné pozici min. 5 let

-      znalost problematiky vedení stavby a řízení nákladů

-      znalost platných právních předpisů vedení stavby

Nabízíme

-      zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek

-      podporu odborného profesního rozvoje a růstu

-      týden dovolené navíc

-      stravenky v hodnotě 90 Kč

-      rozvojové a vzdělávací projekty

-      služební automobil i k soukr. účelům

-      mobilní telefon s limitem k soukr. hovorům

-      místo výkonu práce Praha

Přidat soubor
Přiloženo z fotografií

    Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů